KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller/tusch 15395209
nr 1539 5209
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Akvareller/tusch, 2 st, Signerad, akvarell, Erotiska motiv. Bildmått: 27x18 rym: 46x36-53x43 cm
Kondition: fuktskador
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:40:23
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd